Jesteś w:  Magnetic Look   »   Aktualności


 

 

Szanowni Klienci,

 

w związku z nieustannie rosnącymi cenami prądu, gazu oraz u innych naszych dostawców niestety jesteśmy zmuszeni do zmiany zasad naszych promocji.

 

Jako rezultat tego musimy niestety zrezygnować z oferty promocyjnej „10 wizyta” funkcjonującej w obecnym kształcie.

 

W nowej formule od 1.01.23 przy każdej wizycie będziemy wbijać pieczątki, a dziesiąta wizyta będzie promowana 20% zniżką od kwoty do zapłaty tego dnia.

 

Jednocześnie od 1.12.22 niewielkiej zmianie musiał również ulec cennik naszych usług. Prosimy o zapoznanie się z nim.

 

 

Dziękujemy za zrozumienie w obecnie zaistniałej sytuacji.

 

 

 

Magnetic Look
 Promocja czerwcowa


Skorzystaj z dwóch usług, a na drugą tańszą otrzymasz 20% rabatu :)
Kochani! 

Zabieg laminacji rzęs na profesjonalnych, włoskich produktach MyLamination jest już dostępny w naszym salonie! W jego efekcie naturalne rzęsy stają się podkręcone, uniesione, zafarbowane oraz zregenerowane keratyną - i to aż do 8 tygodni! Przekonaj się sama, teraz w promocyjnej cenie 130zł (Laminacja + Lifting + Vitamin LashBotox + Koloryzacja)


Nie każdy wie, że laminacji można też poddać niesforne, kręcące się, rosnące w dół i nie dające się ułożyć brwi :) Zabieg laminacji z Vitamin LashBotoxem polega na zmianie kształtu i kierunku wzrostu włosków wraz z ich głęboką regeneracją i odżywieniem. Jest polecany zarówno Paniom jak i Panom. Teraz w promocyjnej cenie 120zł (Laminacja + Lifting + Vitamin LashBotox + Koloryzacja) 

MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Visa, Visa Electron, V Pay
Korzystamy z produktów firm:
Salon    /    Aktualności    /    Oferta    /    Szkolenia    /    Galeria    /    Współpraca    /    Kontakt    /   Mapa serwisu